Kontaktujte nás:
Zavoláme Vám späť
rss rss rss rss "Komu je práca radosťou, pre toho je život šťastím."

Kontakt

“Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti personálneho poradenstva, zaisťujeme komplexné služby v oblasti krátkodobého, či dlhodobého prenájmu pracovných síl pre rôžne profesie s hlavným dôrazom pre výrobný a automobilový priemysel v rámci EU, ale aj sprostredkovanie zamestnania pre lekárov, programátorov, elektrikárov, stavebných robotníkov atď. v rámci Európskej Únie.” Zaregistrujte sa teraz a začnite pracovať v EU!

top_bg

Kontaktujte nás
Pošlite nám svoj životopis, skontaktujte sa s nami

Ak máte záujem o konkrétnu pracovnú pozíciu, alebo chcete ziskať nejaké ďalšie informácie o nás a našich aktuálnych pracovných ponukách, neváhajte nás kontaktovať.

 

Skontaktujte sa s nami
Naše kontaktné informácie

LOYAL PEOPLE s.r.o.

Centrála:: Kováčska 9, 04001 Košice
Telefón: +421-917-597 854
E-mail Riaditeľ : director@loyalpeople.eu
Telefón: +421-949-649 238
E-mail Sekretariát : assistant@loyalpeople.eu
Telefón: +421-949-895 150
E-mail Predaj : sales@loyalpeople.eu
E-mail Účtovníctvo : accounting@loyalpeople.eu
E-mail Nehnuteľnosti : realestates@loyalpeople.eu
E-mail Podpora firiem : companysupport@loyalpeople.eu
E-mail Podpora zam. : employeesupport@loyalpeople.eu

Pobočky SK:

E-mail Kosice : kosice@loyalpeople.sk
Telefón: +421-944-154 482
E-mail Prešov : presov@loyalpeople.sk
Telefón: +421-949-743 648
E-mail Bardejov : bardejov@loyalpeople.sk
Telefón: +421-949-749 314
E-mail Stará Ľubovňa : staralubovna@loyalpeople.sk
Telefón: +421-949-749 348
E-mail Snina : snina@loyalpeople.sk
Telefón: +421-949-746 390
E-mail Michalovce : michalovce@loyalpeople.sk
Telefón: +421-944-163 982
E-mail Nitra : nitra@loyalpeople.sk
Telefón 2: +421-949-437 517
E-mail Lučenec : lucenec@loyalpeople.sk
Telefón 2: +421-944-267 197

Pobočky CZ:

E-mail Brno : brno@loyalpeople.cz
E-mail Zlín : zlin@loyalpeople.cz

Pobočky HU:

E-mail Miskolc : brno@loyalpeople.hu
E-mail Debrecen : debrecen@loyalpeople.hu

Pobočky DE:

E-mail Mníchov : muenchen@loyalpeople.eu