Lépjen kapcsolatba velünk:
Mi visszahívjuk
rss rss rss rss "Boldog az élete annak, akinek a munka örömet okoz."

Kapcsolat

“Cégünk teljes körű szolgáltatást nyújt a személyzeti tanácsadás területén, átfogó szolgáltatásokat kínalunk rövid vagy hosszú távú munkaerő bérlés területén különböző szakmákban, amelynek középpontjában a gyártás és az autóipar az EU-ban ál, de azonkívül az orvosoknak is, programozóknak is, villanyszerelőknek is, építőmunkásoknak is stb az Európai Unión belül tudunk megfelelő állást kínálni.” Regisztráljon most és kezdjen el az EU-ban dolgozni!

top_bg

Lépjen kapcsolatba velünk
Küldje el nekünk önéletrajzát, kérjük lépjen kapcsolatba velünk

Ha egy adott munkahely érdekli Ön, vagy szeretne egy kis bővebb információkat rólunk és az aktuális állásajánlatainkról, kérjük lépjen kapcsolatba velünk.

 

Kapcsolatfelvétel
Elérhetőségeinket

LOYAL PEOPLE s.r.o.

Székhely:: Kováčska 9, 04001 Košice
Telefon: +421-917-597 854
E-mail Igazgató : director@loyalpeople.eu
Telefon: +421-949-649 238
E-mail Titkárság : assistant@loyalpeople.eu
Telefon: +421-949-895 150
E-mail Eladás : sales@loyalpeople.eu
E-mail Könyvelés : accounting@loyalpeople.eu
E-mail Ingatlanok : realestates@loyalpeople.eu
E-mail Cégek támogatása : companysupport@loyalpeople.eu
E-mail Személyzet támogatása: employeesupport@loyalpeople.eu

Leányvállalatok SK:

E-mail Kosice : kosice@loyalpeople.sk
Telefon: +421-944-154 482
E-mail Prešov : presov@loyalpeople.sk
Telefon: +421-949-743 648
E-mail Bardejov : bardejov@loyalpeople.sk
Telefon: +421-949-749 314
E-mail Stará Ľubovňa : staralubovna@loyalpeople.sk
Telefon: +421-949-749 348
E-mail Snina : snina@loyalpeople.sk
Telefon: +421-949-746 390
E-mail Michalovce : michalovce@loyalpeople.sk
Telefon: +421-944-163 982
E-mail Nitra : nitra@loyalpeople.sk
Telefon 2: +421-949-437 517
E-mail Lučenec : lucenec@loyalpeople.sk
Telefon 2: +421-944-267 197

Leányvállalatok CZ:

E-mail Brno : brno@loyalpeople.cz
E-mail Zlín : zlin@loyalpeople.cz

Leányvállalatok HU:

E-mail Miskolc : brno@loyalpeople.hu
E-mail Debrecen : debrecen@loyalpeople.hu

Leányvállalatok DE:

E-mail München : muenchen@loyalpeople.eu