Kontaktujte nás:
Zavoláme Vam zpět
rss rss rss rss "Komu je práce radostí, pro toho je život štěstím."

Kontakt

“Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti personálního poradenství, zajišťujeme komplexní služby v oblasti krátkodobého či dlouhodobého pronájmu pracovních sil pro různé profese s hlavním důrazem pro výrobní a automobilový průmysl v rámci EU, ale i zprostředkování zaměstnání pro lékaře, programátory, elektrikáře, stavebné dělníky atd. v rámci Evropské Unie.” Zaregistrujte se teď a začněte pracovat v EU!

top_bg

Kontaktujte nás
Pošlete nám svůj životopis, zkontaktujte se s námi

Pokud máte zájem o konkrétní pracovní pozici, nebo chcete ziskat nějaké další informace o nás a našich aktuálních pracovních nabídkách, neváhejte nás kontaktovat.

 

Zkontaktujte se s námi
Naše kontaktní informace

LOYAL PEOPLE s.r.o.

Centrála:: Kováčska 9, 04001 Košice
Telefón: +421-917-597 854
E-mail Ředitel : director@loyalpeople.eu
Telefón: +421-949-649 238
E-mail Sekretariát : assistant@loyalpeople.eu
Telefón: +421-949-895 150
E-mail Prodej : sales@loyalpeople.eu
E-mail Účetnictví : accounting@loyalpeople.eu
E-mail Nemovitosti : realestates@loyalpeople.eu
E-mail Podpora firem : companysupport@loyalpeople.eu
E-mail Podpora zam. : employeesupport@loyalpeople.eu

Pobočky SK:

E-mail Kosice : kosice@loyalpeople.sk
Telefón: +421-944-154 482
E-mail Prešov : presov@loyalpeople.sk
Telefón: +421-949-743 648
E-mail Bardejov : bardejov@loyalpeople.sk
Telefón: +421-949-749 314
E-mail Stará Ľubovňa : staralubovna@loyalpeople.sk
Telefón: +421-949-749 348
E-mail Snina : snina@loyalpeople.sk
Telefón: +421-949-746 390
E-mail Michalovce : michalovce@loyalpeople.sk
Telefón: +421-944-163 982
E-mail Nitra : nitra@loyalpeople.sk
Telefón 2: +421-949-437 517
E-mail Lučenec : lucenec@loyalpeople.sk
Telefón 2: +421-944-267 197

Pobočky CZ:

E-mail Brno : brno@loyalpeople.cz
E-mail Zlín : zlin@loyalpeople.cz

Pobočky HU:

E-mail Miskolc : brno@loyalpeople.hu
E-mail Debrecen : debrecen@loyalpeople.hu

Pobočky DE:

E-mail Mníchov : muenchen@loyalpeople.eu